P-shine

Jde o čistě přírodní techniku úpravy nehtů.  Složky P-Shinu  jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5. Podporuje prokrvení a růst nehtů, je proto vhodná pro ošetření nehtů rozštěpených, lámavých, třepících se a nerostoucích.

Dar ze země vycházejícího slunce

Princip leštění nehtů pochází – jako spousta šikovných vynálezů – z Japonska. Císařské gejši se už před staletími pyšnily krásnými, lesklými nehty a nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak. Stačilo použít tradiční postup, nanést přípravky ve odpovídajícím pořadí a správným způsobem. Název P-Shine vznikl však až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která začala vyrábět produkty pro tuto metodu ve velkém a distribuovat je i do zahraničí

P-Shine si rázem získal značnou oblibu v Evropě i USA. Nejenže vypadá stejně efektně jako lak, navíc jde o čistě přírodní manikúru, která podporuje prokrvení a růst nehtů, dodává jim vitaminy, zpevňuje je a zároveň chrání před nepříznivými vlivy. Technika se hodí pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty, není však vhodná pro nehty tenké nebo zničené. Zato ji mohou se ctí využívat i muži, protože je jednoduchá, přirozená a účelná.

Často kladené otázky

Jak se P – Shine aplikuje

Začneme umytím rukou mýdlem a teplou vodou kvůli dezinfekci. Následuje klasická manikúra, při níž upravíme délku a tvar nehtu a ošetříte okolní kůžičku. Teprve teď nastupuje P-Shine. Povrch upravených a očištěných nehtů se nejdříve srovná měkkým papírovým pilníčkem.  Hladká plocha pilníku sjednotí a odmastí nehtové destičky.

Nyní se nanese pomocí speciální leštičky s jelenicovým povrchem pasta obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Malé brusné částice v ní zahladí zbývající nerovnosti. Pozor, zalešťuje se pouze jedním směrem!

Poté následuje pudrový prášek z drcených lastur na uchování lesku, který se nanáší jelenicovým leštítkem – opět pouze jedním směrem. Když si dáte chvilku práce, vytvoří se na nehtu vysoce lesklá ochranná vrstva, která ho bude zároveň vyživovat a chránit.

Jako poslední krok naneseme výživný olej na kůžičku v okolí nehtového lůžka.

Kolik dlouho P - shine trvá ?

Celá procedura zabere přibližně půl hodiny a její výsledek vás mile překvapí. Rozdíl je viditelný na první pohled.

Jak dlouho P - shine vydrží

Po dvou dnech od úpravy se nehty mohou i lakovat a odlakovávat, ale je to v podstatě škoda. Stačí P-Shine jednou týdně oživit pudrem za pomoci leštičky a jednou za dva až tři týdny zaleštit vosk.